BEDAVA GÜNCEL İNTERNET KAZAN

BEDAVA GÜNCEL İNTERNET KAZAN

Merhaba değerli okuyucular. Bildiğiniz üzere Türkiye’de faliyet gösteren operatörler her sene birçok kampanya ve bedava internet dağıtmaktadır. Sizde bunlardan yazımızı okuyarak yararlanabilirsiniz.

Merhaba değerli okuyucular. Bildiğiniz üzere Türkiye’de faliyet gösteren operatörler her sene birçok kampanya ve bedava internet dağıtmaktadır. Sizde bunlardan yazımızı okuyarak yararlanabilirsiniz.
O halde Başlayalım..

TURKCELL
Kampanya diyince ilk akla gelenlerden olan türkcell yine birçok hediye ve kampanya ile karşınızda

1) Salla Kazan
Turkcell salla kazan ile her cuma 24:00 dan itibaren salla kazan yapabilirsiniz. Ramazan ayına özel bu kampanyalardan yararlandığınız internet (gb) arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

2)Süpriz Nokta
Dilediğiniz gibi hediyeler kazanabileceğiniz bir kampanya tek yapmanız gereken bip uygulamasından süpriz nokta kanalını takip etmeniz.Başla dedikten sonra yakınlarınızdaki süpriz noktalari alabilirsiniz.

3)Otomatik Ödeme Talimatı
Sizde Otomatik ödeme talimatı vererek her ay 2 gb internet kazanabilirsiniz. Aylık 150.000 kişiyle sınırlı bu kampanyaya bir göz atın deriz.

4.Bip Grup Hediyesi
Bip uygulamadı üzerinden 5 arkadaşınız ile grup üzerinden mesajlaşmanıza 1 gb hediye internet vermektedir. Her ay periyodik olarak yenilenmektedir. Grup kurup 1 mesaj atmanız yeterli.

5 ) #Senyapdiye
Bip üzerinden kanala giriş yaparak görevi alabilirsiniz. Turkcell 25. Yılına özel yam 25 gb dağıtmaktadır. Sizde hemen bu 25 gb’ yaratlanmak için giriş yapın.

Vodafone
Bi diğer operatör devi olan vodafone eski adıyla (telsim) birçok kampanyalar ve bedava internet dağıtmaktadır.

1) Çarkıfelek

Sizde vodafone yanımda uygulamasını indirerek süpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Giriş yaparak çarkıfeleği çevirip hediyenizin keyfini sürebilirsiniz. Bol şanşlar 🙂

2) Ramazana Özel 20’gb
Her yıl olduğu gibi bu ramazandada vodafone kesenin ağzını açmış durumda. Normal günlerde
20’gb interneti 20₺ ye almak çok zor sizde yılda bir defa gelen bu fırsatı geri çevirmeden alın tek yapmanız gereken vodafone yanımda uygulamasına girip yaparak “ 20₺ “ karşılığında 20 gb cepten internetinizi almak

3) Herkese 3 Gb
Herkese kayıtsız koşulsuz internet! Evet tek yapmanız gereken siteye girip teste katılmak. Unutmayın 1 numara sade 1 defa faydalanabilir. Haydi ozaman tıkla gelsin gb’lar 🙂

3 GB İNTERNET TIKLA:)

4) Bana Ne Var
Yükledikçe kazan. Vodafone kullanıcıları hem yüklerken hem harcarken kazanıyor. 500mb -1gb arası değişen hediye internet kazabilirsiniz haytınıza tl yükledikten sonra BANANEVAR yazıp 4455’ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterli olucaktır.

Türktelekom
Tarifeleriyle son zamanlarda müşteri potansiyelini arttıran Türktelekom eski adıyla (avea) son yıllarda çıkış yakalamış bir diğer operatör devi. Cazip paketleri yanısıra bol kampanya ve hediyler ile sizlerle.

1) Sil Süpür

Sil süpür ile birçok hediye kazanabilirsiniz. Bol bol dakika internet sms ve indirimler. Yapmanız gereken Appstore veya GooglePlay üzerinden Türktelekom Online İşlemler uygulamadını indirmek. Her çarşamba günü sil süpür yaparak hediye kazanabilirsiniz. 30 gb eşsiz internet umarım siz değerli okuyucularımıza çıkar. Şansınız Bol olsun. 🙂

2) Yıl Başına Özel İnternet
Yıl başı geçmiş olmasına rağmen halen paketten yararlanılabilmektedir. İlk ay 15gb diğet aylar 5gb internet sadece 15₺ bizce bu fırsatı kaçırmayın.

3) 2 Kat İnternet

Türktelekom biraz eski müşterilerini baz alatak mevcut paketinizi 2 katına çıkarıyor. Tek yapmanız gereken 2KAT yazıp 5555 ücretsiz sms yollamanız. Unutmayın 15.04.2017 tarihinden önce hat sahibi olanlar yararlanabilir.

Şimdilik hediye ve kampanyalar bukadar. Yenileri geldikçe konumuz güncellenecektir.
Bir sonraki Avantajlı paket karşılaştırmaları için Bizi Takipte Kalın.

KATEGORİ
ETİKET
SOSYAL AĞ

YORUMLAR

Wordpress (0)
Disqus (0 )